גבי בר - טיפים ועצות לניהול חנות דיגיטלית
שני וגבי בר - TCM

גבי ושני בר זיהו את ההזדמנות: TCM משביחה את מותגיה באמצעות מבצעים והנחות

חשבת פעם איך להשביח את המותג שלך?

היום ברור לכולם שעתידו של הסחר נמצא במסחר המקוון, המגמות העכשוויות הפכו זאת לעניין חד משמעי. אמזון הפכה בשנים האחרונות לחברת הסחר הגדולה בעולם, שצומחת בקצב גבוה, וזו בדיוק ההזדמנות ליזמויות פרטיות של עסקים דיגיטליים, המחוברים לטכנולוגיה מתקדמת וניהול מקצועי של מותגים פרטיים, לצמוח עם גל הצמיחה העולמי המואץ של המסחר המקוון, שהגיע לשיאים שאף אפיק מסורתי אחר לא ייצר לפניו.

הדיגיטל מאפשר לעסק שלך נגישות לשוק הגלובלי והופך אותו לבינלאומי, חסר גבולות, עם אפשרויות מעוף לכל זירות הסחר הדיגיטליות. מה שאתה מעניק ללקוחותיך, אתה מעניק לעצמך וככל שאתה מעניק להם יותר, כך המותג שלך משביח את ערכו ומטפס בסולם הדירוגים מול המתחרים.

גבי ושני בר זיהו את ההזדמנות הזו כבר בשנת 2016 וייסדו את חברת TCM שמאתרת, רוכשת, מנהלת ומשביחה חנויות דיגיטליות, כחלק מהשליחות שלה לחבר את לקוחותיה לשפע שקיים בשוק הסחר הדיגיטלי.

כמעט כל החברות הגדולות מכל התחומים הקימו חנויות מקוונות ואנשים רוכשים יותר ויותר באמצעות הרשת, שמעניקה חווית קנייה בטוחה, אפשרות החזר ומדדי בקרת איכות של משובים און ליין של רוכשים. 

אנחנו ב-TCM מאמינים בצמיחה מתמדת ובפיתוח המותגים שלנו ללא הפסקה. לשם כך, אנו מוציאים לעיתים קרובות הנחות ודילים מיוחדים למוצרים, זאת כדי לעלות דירוג בתוך אמזון וכדי להרחיב את מעגל הלקוחות של הברנד. העולם הפיזי עובר לדיגיטלי, ואנשים רבים יותר זוכים לחלוק בשפע הדיגיטלי של העולם החדש. 

כחלק מתרבות הצריכה העולמית, ובעיקר תרבות הצריכה האמריקאית, הנחות ודילים למוצרים נחשבים כדבר מאוד מקובל וקהל הלקוחות שמחפש אותם תמיד יהיה גדול. אמזון מצידה מקדמת דילים והנחות שסוחריה מעלים ע"י קידום לעמודים הראשונים, זאת כדי להבטיח שהדיל יהיה זמין ובולט לעין לקהל לקוחות גדול. קידום נוסף שאמזון עושה למוצרים בהנחות ומבצעים הינם ימי מכירה מיוחדים שאמזון ידועה בהן כגון Cyber Monday ו-Prime Day ימים אלו נחשבים כימי מכירה ענקיים בתוך אמזון ולא פעם קרה שהאתר של אמזון קרס מעודף הזמנות ומגולשים שנכנסו לאתר כדי לקנות מוצרים בהנחות.

אז איך זה מעלה את המכירות?

דילים מסוג זה נותנים תחושה של הזדמנות חד פעמית לרכישת המוצר במחיר מוזל ונותנים לקונה הרגשה שהוא קיבל עסקה חד פעמית. ימי מכירה מיוחדים כמו אלו, מייצרים אצל לקוחות רבים מרחבי העולם ריגוש משמעותי. 

להלן דוגמא לדיל שעלה לאוויר בתוך אמזון לברנד Wellax שבניהול TCM:

כפי שניתן לראות, מחזור המכירות שהגיע מהדיל שהיה באוויר 12 שעות הגיע לסכום של 4,910$.

שני וגבי בר - TCM

להלן דברי מנהלת המותג Wellax, נועם גולדפרב, "דילים בתוך אמזון הינם דבר אפקטיבי מאוד, כל עוד השימוש בהם נכון. איתור של מוצר שמתאים לדילים כאלו יכול להקפיץ את המכירות החודשיות כמו גם לקדם את הדירוג של המוצר ולשפר את מכירות המותג בטווח הרחוק".

אנו פועלים לייצר ערך בתוך שוק עולמי ללא גבולות הפונה למיליוני אנשים ברחבי העולם. נמשיך לפרוץ גבולות פיזיים וליצור אין סוף אפשרויות בעולם הסחר הדיגיטלי.

לכניסה לאתר החברה – www.tcmdigital.com

נגישות