גבי בר - טיפים ועצות לניהול חנות דיגיטלית
גבי ושני בר מציגים: טכנולוגיה של משפיענים שמקפיצה את העסק שלך

גבי ושני בר מציגים: טכנולוגיה של משפיענים שמקפיצה את העסק שלך

הצלחה של עסק תלויה בעבודת שיווק דיגיטלי מקצועית ומותאמת אישית. בעוד בשנים האחרונות ההנחה הרווחת היא ששיווק דרך קידום ממומן זו הדרך האולטימטיבית להגיע למטרה, כיום מסתמן שינוי בענף, שהולך ומתבסס על פרסום דרך משפיענים. מי שהקדימו לספק מענה לצורך הגובר בקידום דיגיטלי באמצעות משפיענים הם גבי ושני בר, שהשיקו לאחרונה פלטפורמה טכנולוגית ראשונה מסוגה: Ninja.

״מטרת הפלטפורמה להנגיש, לתאם וליצור שיתופי פעולה בין בעלי עסקים מקוונים לבין משפיענים״, אומרים גבי ושני בר, מייסדי Ninja. "מדובר בפלטפורמת משפיענים טכנולוגית, אשר מאפשרת שיתוף של החנות האינטרנטית שלך בקהילת אונליין עולמית של מובילי דעת קהל. המטרה היא לגרום לעסק להגיע למחוזות שטרם הכרת, ולהגשים לך את חלום היזמות. כי אין סיבה להישאר קטן ומקומי כאשר Ninja יכולה להפוך את החנות שלך לעסק בינלאומי צומח".

הדור החדש של המסחר הדיגיטלי

מסע הנינג'ה מחליף את הקידום הממומן המסורתי בשיטה שהוכחה כיעילה הרבה יותר; טכנולוגיית המשפיענים כוללת את קטלוג המשפיען וכן מדדים לכמות החשיפה, לאיכות העוקבים וליכולת השפעה ישירה על הרכישה. משפיעני הרשת מאותרים ע״י הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק השיווק הרשתי, משויכים למותגים ולעסקים על פי פוטנציאל המסחרי שלהם ומקוטלגים לקמפיינים פרסומיים מדויקים עבורם ועבור בית העסק. בשיטה זו, שפותחה על ידי שניים מהשמות הבולטים בתחום הפרסום המקוון – גבי ושני בר – מערכת ה-Ninja ממקסמת את כוח ההשפעה של משפיעני הרשת.

Ninja מתמקדת ביצירה והפצת תכנים איכותיים ואותנטיים המותאמים ספציפית למותג שלך, ומנותבים לקהל יעד המפוזר בכל רחבי העולם, קהל בעל פוטנציאל צריכה אדיר מהעסק שלך. לא די בכך שבעצם החיבור למשפיעני רשת המערכת חוסכת לך עלויות, היא גם מגדילה משמעותית הכנסות; המיתוג האידיאלי מופץ ברחבי העולם, המכירות מזנקות וקהל הלקוחות החוזרים הולך וגדל. Ninja – הדרך החדשה לבסס עסק מקוון רווחי וצומח, ולשפר את איכות החיים שלך.

נגישות