יציבות פיננסית

גבי ושני בר משתפים הבטחת יציבות פיננסית

התקופה האחרונה מאופיינת באינפלציה בשיעורים גבוהים מאוד ביחס לעשורים האחרונים, והסוף אינו נראה באופק. בארצות הברית, האינפלציה הגיעה ליותר מ-8%, מה שהביא את הבנק המרכזי להעלות ריביות. העלאות הריבית גרמו לעלייה של ערך הדולר ביחס לשקל, משמע כל המוצרים המיובאים שלנו התייקרו. בנוסף, מחירי הדיור (שאינם נכללים במדד המחירים לצרכן) עלו בשנה האחרונה ב-19%. המשמעות היא שגם אם הצלחתם לחסוך סכומים גדולים השנה כדי לקנות בית, סביר מאוד שרק התרחקתם מהחלום של דירה על שמכם בשנה האחרונה. 

בתקופה שכזאת, יציבות פיננסית נראית כמו חלום רחוק; אפילו אם כבר הצלחנו לחסוך כסף, מה יש לעשות איתו? אפילו אם לא נרצה להסתכן כלל ונפקיד אותו בפיקדון בבנק, הריבית נמוכה מאוד והוא נשחק מול האינפלציה. המשכורת לעולם לא תעלה בקצב הגבוה של עליית המחירים, ולכן מה אפשר  לעשות בכלל מול מצב שכזה?

המציאות היא, שהדרך היחידה להגיע ליציבות פיננסית היא על ידי הגדלה של ההכנסות. באופן מעניין, יזמי האיקומרס גבי ושני בר, מציעים הזדמנות למשהו כזה בדיוק: השקעה שמגדילה הכנסות מכמה כיוונים מפתיעים.

הביעו משאלה: Wishful Market

ווישפול מרקט הוא אתר חדש בתחום האיקומרס, המאגד תחתיו מספר מותגי איקומרס מנצחים, והוקם על ידי גבי ושני בר. עם זאת, ווישפול מרקט הוא הרבה יותר מזה: הוא גם הזדמנות עסקית. בימים אלו, גבי ושני בר מגייסים חמישה מיליון דולרים לצורך השקעה בווישפול מרקט.

משקיעים שמצטרפים בהתחלה יכולים ליהנות מכמה יתרונות ממשיים. ראשית, תשואה גבוהה על ההשקעה, בדמות עלייה במחירי הנכסים הדיגיטליים: ההתמחות של גבי ושני בר, היא לקחת נכסי איקומרס בעלי פוטנציאל, ולהשביח אותם כך שהשווי שלהם עולה. יתרון נוסף הוא חלוקת דיבידנדים למשקיעים. שלישית, משקיעים מקבלים הטבות והנחות בקניות באתר ווישפול מרקט. היות ומדובר באתר המאגד כמות גדולה של מותגים איכותיים, מדובר בהטבה מנצחת ששכרה בצידה. 

לסיכום, יציבות פיננסית היא אמנם חלום, אולם עבור אלו שיודעים לזהות הזדמנויות השקעה, החלום הזה יכול להפוך למציאות. 

נגישות