גבי בר - טיפים ועצות לניהול חנות דיגיטלית
שני וגבי בר: Ninja Influence הוא פתרון טכנולוגיה שייקח אתכם קדימה

שני וגבי בר: Ninja Influence הוא פתרון טכנולוגיה שייקח אתכם קדימה

שוק הקניות באינטרנט הוא תחרותי במיוחד. כאשר מדברים על פלטפורמה מרובת מתחרים כגון אמזון למשל, ישנם מאות אלפי מוכרים בפלטפורמה הנאבקים אחד בשני על הזכות שהלקוחות הפוטנציאליים ייתקלו במוצרים שלהם, כאשר אלו מחפשים מוצרים באתר. בעולם תחרותי שכזה, כל הזמן מתפתחות שיטות חדשות לשיווק וקבלת חשיפה. אחת מן השיטות הללו היא שיווק באמצעות משפיעני רשת.

כדי לוודא שכולנו על אותו עמוד, נסביר שמשפיען רשת הוא כל מי שיש לו רמה כזאת או אחרת של "מוכרות" ברשת, בלפחות אחת מן הפלטפורמות החברתיות המוכרות, כגון אינסטגרם, יוטיוב, פייסבוק וכדומה. אתם מכירים אותם: מדובר לא פעם בדמויות אקסצנטריות שבעבר היו אולי נדחקים באפרוריות של החיים, ואילו בעולמות הרשתות החברתיות, הרגישו שהם מצאו לעצמם בית אמיתי ליצור ולהשפיע. שיווק באמצעות משפיען, משמע התקשרות עם המשפיען כך שיפרסם את המוצרים שלנו אצלו בפלטפורמה. לפי גבי ושני בר, מומחים בשיווק באינטרנט ובאיקומרס, מדובר בטכניקת שיווק שהולכת ותופסת תאוצה רבה בתקופה האחרונה, ויש לכך סיבה טובה: פלטפורמת Ninja Influence לשיווק באמצעות משפיענים.

מה זה Ninja Influence?

שני וגבי בר זיהו שיש צורך עבור בעלי עסקים אינטרנטיים בשיווק באמצעות משפיענים. אולם יש לא מעט היבטים לעסקאות הללו בשוק של שיווק משפיענים, שפשוט דרשו תיקון: קשה להשוות בין שיווק ופרסום בין משפיענים, היות ואין תעריפים גלויים, וכן הם משתנים בין לקוח ללקוח "לפי הפרצוף". מה שהיה נחוץ בהקשר הזה הוא רפורמה: לאגד יחדיו מספר רב של משפיענים מהמון מקומות ותחומים, כך שכל אחד יוכל למצוא את את השיווק המתאים למוצרים שלו.

זה בדיוק מה שעושה Ninja Influence: מציעה לבעלי עסקים רשימות ענקיות מיליוני משפיענים המתאימים למגוון קהלים מבחינת תחומי עניין, שפה ומיקום גיאוגרפי. כל בעל עסק יכול למצוא משפיען שמתאים לשיווק לקהל היעד המתאים באמת למוצר שלו. מעבר לכך, לבעלי העסקים יש מחירים המפורסמים באופן גלוי, וניתן להשוות בין הצעות שונות. גם המשפיענים עצמם מרוויחים מכך, שהרי באמצעות הפלטפורמה עולה נפח העסקאות.

נגישות